• Medycyna Pracy

  lek. med. JERZY MATYSIAK
  medycyna pracy, pediatra

  czytaj więcej
 • Diagnostyka laboratoryjna

  mgr JOLANTA PODLIŃSKA MATYSIAK diagnostyka laboratoryjna

  czytaj więcej
 • Diagnostyka ultrasonograficzna

  dr n. med. Michał Brzewski
  diagnostyka ultrasonograficzna

  czytaj więcej
 • Psychotechnika

  Barbara Junak- Błędowska
  Psychotechnika

  czytaj więcej
 • Ortopedia

  doc. Wojciech Mikuła
  ortopedia

  czytaj więcej

Laryngologia

lek.med.PAWEŁ PODOGRODZKI

przyjęcia: wt.: 17.00 – 19.00, czw.: 17.00 – 19.00

Laryngologia i praktykujący tę dziedzinę medycyny lekarze laryngolodzy przez większość pacjentów kojarzeni są z diagnozowaniem i leczeniem zapalenia ucha środkowego oraz usuwaniem ciał obcych z uszu i nosów naszych pociech. Tymczasem, nie wielu z nas ma świadomość, że lekarz laryngolog to także specjalista od chorób nosa, gardła i krtani.

Lekarz laryngolog przeprowadza zabiegi chirurgiczne m.in. gruczołów  śluzowych, języka i zatok, zajmuje się profilaktykom i leczeniem chorób narządów słuchu i udziela porad dotyczących przewlekłego kataru, dokuczliwego bólu zatok, a także profilaktyki i leczenia narządów mowy.

Do laryngologa powinien udać się każdy, kto cierpi na zawroty głowy, zapalenie zatok przynosowych, krwawienie z nosa, bóle gardła, bóle ucha, a także przewlekłe katary i niedosłuch.
Do Państwa dyspozycji oddajemy wysoko wykwalifikowanego lekarza laryngologa z bogatym doświadczeniem klinicznym, który szybko i profesjonalnie wykona wszelkie niezbędne badania profilaktyczne i diagnostyczne, a także doradzi jak dbać o słuch i wystrzegać się bólu zatok.

Serdecznie zapraszamy!