• Medycyna Pracy

  lek. med. JERZY MATYSIAK
  medycyna pracy, pediatra

  czytaj więcej
 • Diagnostyka laboratoryjna

  mgr JOLANTA PODLIŃSKA MATYSIAK diagnostyka laboratoryjna

  czytaj więcej
 • Diagnostyka ultrasonograficzna

  dr n. med. Michał Brzewski
  diagnostyka ultrasonograficzna

  czytaj więcej
 • Psychotechnika

  Barbara Junak- Błędowska
  Psychotechnika

  czytaj więcej
 • Ortopedia

  doc. Wojciech Mikuła
  ortopedia

  czytaj więcej

Interna

lek.med.AGNIESZKA GRODZICKA
przyjęcia: pon., czw.: 15.30 – 17.30

lek.med. ANNA GRYGLEWSKA-ANTCZAK
przyjęcia: pn.,wt., – 8.30-13.00 ; śr., pt.  13.00-17.00

Medycyna ogólna to najważniejsza, często decydująca o zdrowiu i życiu pacjenta, dziedzina medycyny odpowiedzialnej za tzw. pierwszy kontakt. To do lekarzy medycyny ogólnej, zwanych również lekarzami rodzinnymi lub lekarzami pierwszego kontaktu, udajemy się z niepokojącymi nas objawami chorobowymi czy dyskomfortem wywołanym różnymi dolegliwościami. To od ich wiedzy i doświadczenia zależy jak szybko trafimy do właściwego specjalisty i jak szybko zostaniemy zdiagnozowani.

Często bagatelizowani jako lekarze od chrypki, grypki i przeziębienia, lekarze interniści już podczas pierwszej wizyty potrafią dostrzec ukryte symptomy chorobowe i skierować pacjenta na specjalistyczne badania, dzięki którym poważne schorzenia diagnozowane i leczone są niemal od razu, co ma bezpośredni wpływ na skrócenie procesu rekonwalescencji i powrót do pełni sił.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wysoko wykwalifikowaną kadrę lekarzy internistów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby otaczać Państwa i Państwa rodziny jak najlepszą opieką medyczną.